• 31.08.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Konference Výzvy v ošetřovatelství a porodní asistenci v 21. století proběhne 16. září

Ústav nelékařských zdravotnických studií pořádá konferenci na téma Výzvy v ošetřovatelství a porodní asistenci v 21. století, která je určena všeobecným sestrám, porodním asistentkám, dětským sestrám a dalším nelékařským zdravotnickým pracovníkům.
  • 06.08.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nový studijní program Dentální hygiena na Fakultě veřejných politik v Opavě v praxi

Praktické vzdělávání studentů Ústavu nelékařských zdravotnických studií Fakulty veřejných politik v Opavě se ani v průběhu složité epidemiologické situace nezastavilo. Premiéru praktické výuky na odborných pracovištích měli letos studenti nového programu Dentální hygiena. V květnu nastoupili na čtyřtýdenní praxi na smluvní zdravotnická pracoviště v Moravskoslezském kraji.
  • 22.06.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Ústav nelékařských zdravotnických studií pořádal 15. 6. 2021 setkání zástupců zdravotnických zařízení s názvem "Den pro diskusi nad problematikou vzdělávání všeobecných sester a potřebami budoucích zaměstnavatelů".
  • 21.05.2021

Zahajujeme kurz Zdravotník zotavovacích akcí

Na Fakultě veřejných politik mají studenti možnost při studiu prohloubit svou kvalifikaci v rámci nejrůznějších profesních kurzů. Přihlášku do kurzu Zdravotník zotavovacích akcí je možno podat do 3. června.
  • 28.04.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Praktická výuka studentů zdravotnických oborů pokračuje pandemii navzdory

Praktická výuka zdravotnických předmětů nemůže být plnohodnotným způsobem nijak nahrazena. Proto i za současné – stále nepříznivé – epidemiologické situace probíhá prezenční praktická výuka nejen ve specializovaných laboratořích na Ústavu nelékařských zdravotnických studií, ale také na klinických pracovištích.
  • 10.03.2021

Změny a doplnění realizace SZZ pro AR 2020/2021

Změny a doplnění Rozhodnutí děkana č. 4/2020 reagují na aktuální vývoj epidemiologické situace, která komplikuje plnění studijních povinností absolventských ročníků.
  • 03.02.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Realizace druhého opravného termínu u opakovaně zapsaného předmětu

Metodický pokyn děkana č. 1/2021 stanovuje proces realizace druhého opravného termínu opakovaně zapsaného předmětu u studentů FVP SU.
  • 03.02.2021

Organizace státních závěrečných zkoušek

Směrnice děkana č. 1/2021 blíže specifikuje organizaci státních závěrečných zkoušek na Fakultě veřejných politik v Opavě.
  • 13.01.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Přehled aktuálních opatření k zamezení šíření koronaviru na FVP

Vzhledem k proměnlivé situaci v souvislosti s novými vládními nařízeními vám přinášíme přehled aktuálně platných opatření a pravidel pro výuku a pohyb v budově Fakulty veřejných politik.
  • 20.04.2020

Úpravy termínů pro absolventské ročníky platné pro letní semestr 2019/2020

Dovolte, abychom Vás informovali o opatřeních přijatých Fakultou veřejných politik v Opavě, která se týkají úpravy termínů pro absolventské ročníky.