• 21.11.2023
  • Staženo dne 26.11.2023

Odborníci budou přednášet o stomatologii

Oblastní stomatologická komora v Opavě ve spolupráci s Fakultou veřejných politik a Slezskou nemocnicí v Opavě pořádá Stomatologické odpoledne plné odborných přednášek. Akce proběhne 23. listopadu od 13 do 19 hodin v aule naší fakulty.
  • 13.11.2023
  • Staženo dne 27.11.2023

Konference představí restorativní justici v praxi Probační a mediační služby

Ve středu 22. listopadu bude Fakulta veřejných politik (FVP) hostit konferenci s názvem Restorativní justice v praxi Probační a mediační služby. Ta se koná v rámci Týdnů Restorativní justice, kdy se akce k tomuto tématu konají v řadě měst po celé České republice.
  • 10.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Vliv monitorování na soukromí klientů v sociálních zařízeních

Ústav veřejné správy a sociální politiky (ÚVSSP) pořádá ve čtvrtek 16. listopadu kulatý stůl, na kterém budou prezentovány výsledky výzkumu "Monitorování klientů v domovech pro seniory, sociálních a zdravotních službách".
  • 08.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Akademický senát FVP si na ustavujícím zasedání zvolil své vedení

Ve středu 8. listopadu proběhlo ustavující zasedání Akademického senátu naší fakulty, jehož hlavním bodem byla volba vedení.
  • 06.11.2023

Přednáška o vzdělávání na Slovensku

Dne 6. listopadu 2023 proběhla přednáška, která se týkala vzdělávání dětí s poruchou autistického spektra na Slovensku.
  • Staženo dne 08.11.2023

Pomozte dobré věci! Přijďte 8. 11. na dobročinnou Andělskou dílnu

Přijďte s námi vyrábět andělky, které budou pomáhat. Andělská dílna proběhne 8. listopadu od 15 hodin na naší fakultě v učebně C208.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Konference Střípky z pediatricko-porodnického ošetřovatelství III.

Organizační výbor složený z akademiků a pracovníků Ústavu nelékařských zdravotnických studií naší fakulty připravil na pondělí 27. listopadu konferenci Střípky z pediatricko – porodnického ošetřovatelství.
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Kick-off meeting v rámci projektu Erasmus+

Od 7. do 9. listopadu hostila naše fakulta iniciační setkání řešitelů projektu Erasmus+ KA2 „Breaking Fences"
  • 31.10.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Vzpomínka na sametovou revoluci nejen na Opavsku

Studenti Fakulty veřejných politik (FVP) chystají dvoudenní program v UniPointu v OC Breda, který připomene sametovou revoluci.
  • 30.10.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Fakulta hostila mezinárodní workshop Jak nás vidí naši sousedé

V rámci druhého ročníku projektu Studenti studentům, jehož nositelem je Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, proběhl 9. listopadu na naší fakultě workshop s názvem Jak nás vidí naši sousedé, aneb o podobnostech a rozdílech mezi národy.