• Adéla Pluhaříková
  • 17.09.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Odklad začátku zimního semestru na Slezské univerzitě

Vzhledem k aktuální krizové situaci v souvislosti s povodněmi se z rozhodnutí rektora SU odkládá začátek výuky v zimním semestru na 30. září. Studenti nelékařských zdravotnických programů naší fakulty ale pokračují ve výuce již od čtvrtku 19. září.
  • 17.09.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Ve středu 16. října proběhne imatrikulace prváků i slavnostní promoce absolventů

Studenty prvních ročníků čeká imatrikulace, úspěšné absolventy pak promoce. Na tu je nutné se předem registrovat a uhradit poplatek.
  • 16.09.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Informace Slezské univerzity v souvislosti s povodňovou situací

V souvislosti s povodní bylo nutné přijmout řadu opatření. Upravit výuku, zrušit některé akce. Sledujte aktuální informace!
  • 16.09.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Moderní výzvy s Janem Háblem ZRUŠENY!!!

Pedagog a komeniolog Jan Hábl – to je host dalšího dílu přednáškového cyklu Moderní výzvy lidstva (MVL), který už šestým rokem pořádá Mendelovo gymnázium Opava s Fakultou veřejných politik. Ve čtvrtek 19. září v 11.15 hodin bude tentokrát v kinosále na Hauerově 4 hovořit na téma Škola jako dílna lidskosti – formování charakteru dle J. A. Komenského.
  • 15.09.2024
  • Staženo dne 19.09.2024

Výuka na FVP zrušena do středy 18. 9.

V návaznosti na mimořádnou situaci vyvolanou povodněmi se ruší výuka nelékařských zdravotnických studijních programů do středy 18. září včetně.
  • 15.09.2024
  • Staženo dne 19.09.2024

Zrušen Seznamovák SLU 2024 z důvodu extrémního počasí

Vážení účastníci Seznamováku SLU 2024, s politováním vám musíme oznámit, že jsme byli nuceni zrušit letošní Seznamovák SLU 2024, který se měl konat ve dnech 16. až 19. září na Opavsku, kvůli extrémnímu počasí v regionu. Bohužel, současná situace v oblasti představuje značná rizika pro bezpečnost účastníků i organizátorů.
  • 14.09.2024

Kontrola studia a zápis předmětů do nového akademického roku 2024/2025

Máme tady konec léta! Tímto bychom vám rádi připomněli, že se blíží termín pro splnění studijních povinností za akademický rok 2023/2024 a zápis předmětů do akademického roku 2024/2025.
  • 13.09.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Výstava se představila v Praze i Brně, teď putuje po chorvatských městech

Výstava s názvem Milí Češi, zdravíme z Chorvatska, jejíž spoluautorkou je i pedagožka naší fakulty Mgr. Andrea Preissová Krejčí, Ph.D., doputovala až na místa, kde se celý její příběh odehrává.
  • 13.09.2024

Připojte se online k Mezinárodní konferenci INNLocal v Brémách

Ve dnech 17. - 19. září se koná první ze tří mezinárodních konferencí v rámci projektu Erasmus+ „INNLocal - Innovation in and through Local Governments“
  • 12.09.2024
  • Staženo dne 18.09.2024

Semináře pomáhají seniorům seznámit se s problematikou násilí

Násilí a domácí násilí na seniorech - to byla hlavní témata dvou seminářů, které uspořádal Ústav pedagogických a psychologických věd v rámci cyklu Cítím se bezpečně pro zájemce z věkové kategorie 60+.