Zapojte se do pomoci pro dětský domov ve Velkých Heralticích

• Viktorie Kovářová
  • 12.11.2022
Na středu 23. listopadu si studenti prvního ročníku magisterského studijního programu Veřejná správa a sociální politika v rámci předmětu Společenská odpovědnost společně s paní Ing. Lucií Kamrádovou, Ph. D. připravili dobročinnou akci, do které se mohou zapojit i zaměstnanci a studenti univerzity.

Výroba andělek je určena studentům a zaměstnancům univerzity a probíhat bude 23. 11. od 14:30 v učebně C201 na Fakultě veřejných politik na Bezručově náměstí 14 v Opavě. Do výroby se letos zapojí také paní zástupkyně ředitele pro DD Mgr. Lucie Škarpová a několik dětí z dětského domova.

Vyrobené andělky se následně budou prodávat 5. – 7. prosince v prostoru vstupu na fakultu. Andělky si může přijít zakoupit také široká veřejnost. Výtěžek z dobročinného prodeje bude věnován dětskému domovu ve Velkých Heralticích.