Studentům se představili potenciální budoucí zaměstnavatelé

• Lada Dobrovolná
  • 11.01.2024
Studenti, kteří na naší fakultě studují některý z programů Ústavu nelékařských zdravotnických studií (ÚNZS), tj. posluchači Všeobecného či Pediatrického ošetřovatelství, Dentální hygieny a Porodní asistence měli dnes jedinečnou možnost seznámit se s několika zdravotnickými pracovišti, kde by mohli být v budoucnu zaměstnáni.

Autorka: Mgr. Lada Dobrovolná

Na půdě fakulty je nejprve přivítala vedoucí ÚNZS doc. PhDr. Yvetta Vrublová, Ph.D. Poté se v aule postupně prezentovala jednotlivá zdravotnická zařízení: Slezská nemocnice v Opavě, Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, IKEM Praha, Nemocnice Šumperk, Havířov, Frýdek – Místek a dvě ostravské nemocnice – Fakultní a Městská.

Jejich zástupci se následně s akademiky naší fakulty sešli u kulatého stolu, aby společně specifikovali potřeby pro praxe studentů a spolupráce při teoretické i praktické výuce.

Nový obrázek