Aktuální nabídka stipendijních pobytů AIA

• Viktorie Kovářová
  • 05.02.2019
Akademická informační agentura nabízí stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv

Slovensko nabízí 5 stipendijních míst v kategorii Studijní pobyty pro studenty magisterských studijních programů a 5 stipendijních míst v kategorii Studijní pobyty pro studenty doktorských studijních programů. Zájemci doručí požadované dokumenty v termínu do 22. února 2019 do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1). Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.

Estonsko nabízí stipendijní pobyty zájemcům o letní kurzy estonského jazyka a kultury a jiné vzdělávací kurzy v angličtině konané na estonských univerzitách. Zájemci podávají přihlášky přímo estonské vzdělávací agentuře Archimedes Foundation nejpozději do 19. března.

Termín odevzdání přihlášek na tematicky a oborově zaměřené letní školy do Lotyšska se posouvá na 1. března 2019.

Seznam letních škol (včetně kurzů v angličtině) obsahuje jazykové, kulturní a technické kurzy. Nabídka je určena pro studenty a VŠ učitele.

Uchazeči a uchazečky odevzdají

● vyplněný a veřejnou vysokou školou nebo její součástí potvrzený formulář "Návrh na vyslání / Žádost o přiznání stipendia" ;

● motivační dopis v českém jazyce,

● doklad o vykonaných zkouškách s uvedením celkového prospěchu

na sídlo Akademické informační agenturu (AIA), Dům zahraniční spolupráce, Na Poříčí 1035/4, 110 Praha 1 do 1.3.2019.

Obecné informace k výběrovým řízením na stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv naleznete zde: https://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/44_mezinarodni_smlouvy-vyberova-rizeni/.textový blok

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality