VÝZVA PRO STUDENTY S NÁPADY, ZRUČNOSTÍ A POMÁHAJÍCÍM SRDCEM!

• Viktorie Kovářová
  • 12.10.2022
Obrátili se na nás zástupci fakultní organizace Zámek Dolní Životice, pracoviště Dětské centrum Čtyřlístek, že by uvítali výrobky, které pomohou při práci s malými nevidomými dětmi. Mají konkrétní náměty a požadavky na to, co potřebují nebo nasměrují v tom, jak by měla pomůcka vypadat nebo fungovat.

Studenti, kteří by se chtěli do této výzvy zapojit, ať potvrdí svůj zájem do pondělí, 31. 10. 2022 osobně na studijním oddělení (referentka Mgr. Darina Havrlantová) nebo e-mailem (darina.havrlantova@fvp.,slu.cz).

Bude následovat krátká schůzka, kde se vysvětlí podrobnosti a vážní zájemci potom navštíví DC Čtyřlístek a domluví se na konkrétnostech.

Tato mimořádná aktivita bude podpořena v rámci Stipendijního programu děkana na podporu aktivit nad rámec studijních povinností.

Mgr. Marta Kolaříková, Ph.D.

proděkanka pro studijní a sociální záležitosti a iniciátorka akce

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality