Elektronická publikace Smart solutions as an instrument for building smart cities

• Viktorie Kovářová
  • 30.11.2020
Byla vydána publikace Smart solution as an instrument for building smart cities v elektronické podobě. Autorkami jsou doc. Ing. Anna Čepelová, PhD. a Ing. Magdalena Chmelařová, Ph.D. Tato vědecká monografie byla vytvořena v rámci realizace projektu VEGA č. 1/0302/18 s názvem „Inteligentné mestá ako spôsob implementácie konceptu trvalo udržateľného rozvoja miest Slovenskej republiky“, realizovaného na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích, Fakultě veřejné správy, ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Opavě, Fakultou veřejné politiky. Projekt VEGA je financován Ministerstvem školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky.