Živý stream Dne otevřených dveří

• Kamila Návratová
  • 18.05.2021
Na sobotu 22. května 2021 jsme si pro vás od 10:00 připravili netradiční Den otevřených dveří, který budeme živě vysílat na facebookové stránce FPF.
Den otevřených dveří je určen nejen zájemcům o studium na naší fakultě, ale také široké veřejnosti. Program online setkání je primárně zaměřen na popularizační debaty s našimi odborníky. Debaty bude moderovat Kateřina Huberová z Českého rozhlasu Ostrava, můžete se tak těšit na představení vědecko-výzkumných a uměleckých aktivit fakulty netradiční formou.
Projekty a témata, kterých se budou debaty týkat, jsou skutečně rozmanité – od kulinární historie přes umělou inteligenci až k vizualizaci poezie a proměně knihovnictví ve 21. století. Budete se také moci seznámit s našimi odbornými pracovišti, pozdraví vás současní studenti i absolventi a nebudou chybět ukázky naší umělecké tvorby.

Na náš fb se dostanete pomocí tohoto odkazu.