• Peter Mlích

• 17.10.2018
  • Staženo dne 18.10.2018

Představení kandidátky na funkci děkanky SU FPF

Předseda AS SU FPF v Opavě svolává veřejné zasedání AS SU FPF na čtvrtek dne 18. října 2018 v 10.00 hod. v posluchárně M8 v budově na Masarykově třídě č. 37 Program: Představení kandidátky na funkci děkanky SU FPF V Opavě dne 10. 10. 2018 PhDr. Petr Vojtal předseda AS SU FPF

Volby kandidáta na funkci děkana FPF SU v Opavě

Volební komise Slezské univerzity v Opavě, Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě stanovuje harmonogram a způsob podávání návrhu na kandidáta pro volby kandidáta na funkci děkana FPF SU v Opavě.

Seznam kandidátů ve volbách na funkci děkana FPF SU

Volební komise Slezské univerzity v Opavě, Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě oznamuje návrhy kandidátů ve volbách na funkci děkana SU FPF v Opavě.

• 12.10.2018

Pavel Tuleja představuje své programové prohlášení

KARVINÁ, OPAVA - V úterý 9. října 2018 svolal předseda Akademického senátu Slezské univerzity (AS SU) v Opavě Dr. Werner Bernatík veřejné zasedání AS SU. Jeho programem bylo přednesení programového prohlášení kandidáta na funkci rektor SU.

RAGtime 2018 začal, veřejnosti je určena dnešní přednáška profesora Abramowicze

Účast nejvýznamnějších vědců, skvělá atmosféra, hodně mladých lidí zapálených pro vědu. Workshop RAGtime 2018 – setkání výzkumné skupiny Relativistic Astrophysics Group, zaměřený na relativistickou fyziku a astrofyziku, v pondělí 15. října začal a potrvá až do pátku 19. října 2018. Pořádá ho Ústav fyziky FPF v Opavě.
  • Jaroslav Čáp

Cena ministra školství, mládeže a tělovýchovy pro fyzika Armana Tursunova

Mgr. Arman Tursunov, Ph.D. z Ústavu fyziky Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě si v listopadu převezme Cenu ministra školství, mládeže a tělovýchovy. Rozhodla o tom komise pro udělení této ceny. Slavnostní vyhlášení proběhne v úterý 27. listopadu 2018 v Praze.
  • 12.10.2018

Uskutečnil se workshop s tématikou kulinárního dědictví českých zemí

Ve čtvrtek 11. října 2018 se v Gastronomickém centru FPF SU v Opavě uskutečnil workshop nazvaný "Kulinární dědictví českých zemí: paměť, prezentace a edukace".

Ragtime 2018

Ústav Fyziky FPF každoročně pořádá workshop RAGtime – setkání výzkumné skupiny Relativistic Astrophysics Group, zaměřený na relativistickou fyziku a astrofyziku. V letošním roce se koná jubilejní 20. ročník, ve dnech 15. – 19. 10. Jak je již zvykem, také letos se workshopu zúčastní řada celosvětově známých vědců.
  • 12.10.2018

Setkání se zahraničními studenty a vědci

Ve středu 10. října 2018 zorganizoval děkanát a Oddělení pro vědu a zahraniční styky SU FPF v Opavě již tradiční setkání se zahraničními studenty a vědci. Zahraniční účastníky uvítal děkan fakulty - profesor Zdeněk Stuchlík - a proděkanka pro vědu a zahraniční styky dr. Marie Crhová.

Zapomněli jste jméno nebo heslo pro přihlášení?
Klikněte zde.