Den otevřených dveří fakulty

• Kamila Návratová
  • 27.01.2021
Ani letos nepřijdou zájemci o studium na naší fakultě o tradiční Den otevřených dveří. Uskuteční se ale online!
Den otevřených dveří Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě proběhne dne 2. února 2021 od 14.00 hod., a to prostřednictvím facebookových stránek fakulty. Jednotlivé ústavy se během odpoledne postupně představí ve video medailónech, ve kterých se mohou zájemci dozvědět informace nejen o nabízených studijních programech a přijímacím řízení, ale zároveň o příležitostech a možnostech, které studium na daném ústavu nabízí.
Zároveň budou připraveni ambasadoři jednotlivých ústavů na případné dotazy, které mohou zájemci psát přímo do komentářů pod daným videem. Rádi zodpoví každý dotaz, který zájemcům o studium, ale i široké veřejnosti přiblíží jednotlivé ústavy či konkrétní požadavky.
Zúčastněte se a zjistěte, že jsme jedna fakulta, která má mnoho tváří!