Studujte na Filozoficko-přírodovědecké fakultě v Opavě

• Kamila Návratová
  • 18.03.2024
Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě vám otevírá dveře do světa vzdělání a přináší širokou nabídku studijních programů, tak nenechávejte podání přihlášky na poslední chvíli a přidejte se k nám! Přihlášky přijímáme do 31. března 2024.
Informační technologie, historické vědy, tvůrčí fotografie, filmová tvorba, český jazyk a literatura, knihovnictví, cizí jazyky nebo archeologie? Díky rozmanitosti studijních programů realizovaných na Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě si můžete vybrat od vědy až po umění! A pozor, v některých případech je dokonce upuštěno od přijímacích zkoušek.
Přihlásit se můžete na programy bakalářského i navazujícího magisterského studia, buď v jejich prezenční, nebo kombinované formě.
Fakulta vám nabízí studium v moderním prostředí, vybaveném těmi nejnovějšími technologiemi. Můžete si tak na vlastní kůži vyzkoušet práci v ateliéru, fotokomoře, konzervátorských, jazykových i robotických laboratořích a dalších profesních pracovištích.
Udělejte jednoduchý krok a podejte si přihlášku ke studiu na Filozoficko-přírodovědecké fakultě v Opavě prostřednictvím webových stránek.