BIP Paderborn: Model United Nations

• Magdalena Knopp
  • 02.04.2024

BIP je mezinárodní krátkodobý intenzivní kurz s inovativními prvky výuky, který kombinuje fyzickou a virtuální výuku. BIP Moidel United Nations je pro studenty všech stupňů studia a není omezen ani oborově.

V rámci BIPU mají studenti možnost absolvovat virtuální výuku ve dnech 18.04., 25.4, 02.05. a 16.05., která je teoreticky připraví na simulovanou konferenci Organizace spojených národů, která fyzicky proběhne v německém Paderbornu v termínu 02.06.-09.06.2024. Studenti mají možnost získat 6 ECTS kreditů, osvojit si techniky debatování a zlepšit své jazykové schopnosti. Komunikačním jazykem v rámci BIP je anglický jazyk. Pro studenty je v Paderbornu připraven bohatý kulturní program. Studenti budou na výjezd podpořeni finančním grantem v rámci programu Erasmus+.

Prosíme Vás, aby se zájemci obrátili na zahraniční oddělení FPF SU (katerina.trembac@fpf.slu.cz), nejpozději do 04.04.2024.

Podrobné informace o BIP: https://www.slu.cz/fpf/cz/erasmusBIP