Informatici z Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě chystají v Galerii Breda Robotický pětiboj

• Lenka Čápová
  • 10.10.2019
Chcete zkusit překonat složité bludiště, co nejrychleji zvládnout klikatou dráhu, postavit robota, sestavit hlavolam nebo si prověřit své znalosti v robotickém kvízu?
Pak se ve čtvrtek 17. října 2019 v době od 10.00 do 17.00 hodin dostavte do Galerie Breda v prvním podlaží Obchodního a společenského centra Breda&Weinstein v Opavě, kde se koná Robotický pětiboj. I když je akce primárně určena žákům základních a středních škol, vítáni jsou všichni zájemci z řad široké veřejnosti, ať je jim šest nebo sto let.

Každý může být vítěz a každý si může odnést zajímavé ceny. Těm nejlepším pak budou otevřeny dveře robotických laboratoří Ústavu informatiky dokořán.
Akci organizuje Ústav informatiky ve spolupráci s Centrem multimediální tvorby Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě a Obchodním a společenským centrem Breda&Weinstein.

TEXT: Kamil Matula, Zuzana Urbánková