Jak se dobře připravit na pracovní pohovor? Napoví přednáška odborníků z praxe

• Lenka Čápová
  • 07.05.2019
Ústav cizích jazyků (ÚCJ) Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě pořádá přednášku nazvanou Jak se připravit na pohovor. Koná se ve středu 15. května 2019 v době od 9:45 do 11:20 v učebně M4.
„Přednáška je určena všem, kteří se chtějí dozvědět, jak se dobře připravit na pracovní pohovor či výběrové řízení, jakými fázemi a kroky mohou projít, jaké otázky mohou u pohovoru očekávat a jak se na ně naučit reagovat. Zájemci se dále dozví, jak se na pohovor vhodně obléct, jak vystupovat a na co se ptát. Součástí prezentace bude také přehled sociálních sítí, pomocí kterých můžeme práci hledat a také nabízet,“ uvedla Mgr. Markéta Johnová, Ph.D. z Ústavu cizích jazyků.

Přednášejícími budou Marie Jedličková a Jakub Kokeš z ostravské pobočky firmy OKIN BPS, se kterou Slezská univerzita spolupracuje na tvorbě nových studijních programů Angličtina / Italština / Němčina pro odbornou praxi. Akce je financována z prostředků Studentského grantového projektu SGS/4/2018.

TEXT upravila: Zuzana Urbánková/Centrum multimediální tvorby