Chcete umět psát odborné texty s myšlenkovými mapami? Přijďte na zajímavý workshop

• Lenka Čápová
  • 03.04.2019
Ústav cizích jazyků Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě připravuje workshop na téma Jak psát odborné texty s myšlenkovými mapami. Zajímavá akce se koná ve středu 10. dubna 2019 od 15:30 do 18:45 hodin ve fakultní budově na Masarykově třídě, v učebně M6.
Workshop povede Martina Baierová, odbornice na projektový, procesní a time management a lektorka myšlenkových map pro praxi.
Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Kdo je Martina Baierová

Studovala na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, absolventka Czech Combat Academy, Praha – MBA, v současné době AMBIS, vysoká škola Praha v oboru ekonomie a management podniku.

Lektorka a konzultantka v oblastech projektového, procesního a time-managementu se specializací na organizaci a plánování. Koordinuje marketingové projekty, ilustruje systémové myšlenkové mapy pro knihy se zaměřením na koučing a pro výuku operačního managementu.
Jedním z mnoha projektů, kterému se věnuje již od r. 2005, je organizace mezinárodního multikulturního Tattoo Session Silesia.
Mimo jiné je lektorkou certifikovaných kurzů time-managementu pro školící střediska, ve kterých se věnuje oblastem sebeřízení, projektů, procesů a řízení rizik s použitím techniky myšlenkových map jak pro firemní klientelu, tak pro jednotlivce.

Martina Baierová je ukázkovým příkladem hodnot, které sama vyznává, a to neustálé sebevzdělávání, zodpovědnost a trpělivost v přístupu k jakékoli profesní, či životní výzvě.

Její životní postoj, to je víra v obrovskou sílu lidské mysli. Kreativním přístupem a vlastní invencí v podobě myšlenkových map rozkrývá řízení času s ohledem na osobní potenciál každého z klientů, či posluchačů.

Tato zkušená manažerka a lektorka je motorem rodiny se třemi dětmi s celiakií. Svůj čas dělí mezi rodinu, profesi, mimo to studuje, zpívá v kapele a neprojde kolem kvalitní knihy, aniž by ji přečetla. Nevyhýbá se žádné příchozí výzvě. Jak je to možné? Odpovědí budiž fakt, že vlastní život zvládá s přehledem, díky profesionálně zvládnutému vlastnímu time-managementu.

TEXT připravila: Zuzana Urbánková/Centrum multimediální tvorby