Stále není pozdě přihlásit se ke studiu na Filozoficko-přírodovědecké fakultě

  • Kamila Návratová
  • 09.06.2023
Neodkládejte podání přihlášky na příští rok, ale staňte se studentem Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě už letos. Přihlášky ke studiu můžete podat ve druhém kole přijímacího řízení, které potrvá až do 1. července 2023.
Nastal ten pravý čas, začít si plnit své sny o budoucnosti, proto na nic nečekejte a vyberte si vhodný program z bakalářského i navazujícího magisterského studia, buď v jejich prezenční, nebo kombinované formě. Fakulta ve druhém kole přijímacího řízení nabízí možnosti vzdělání v oblasti historických věd, knihovnictví, filmové tvorby nebo fotografování. Nadšence do výpočetní techniky a počítačů jistě zaujme studium informatiky a na své si přijdou i milovníci jazyka, ať už cizího, nebo českého. Seznam všech otevřených studijních programů pro akademický rok 2023/2024 naleznete na webu fakulty. 

Udělejte jednoduchý krok a podejte si svou přihlášku ke studiu do 1. července 2023 a v případě Tvůrčí fotografie (navazující magisterský studijní program) do 31. července 2023.