Pavillon – nový podcastový seriál Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě

• Kamila Návratová
  • 09.02.2023
Filozoficko-přírodovědecká fakulta Slezské univerzity v Opavě představila Pavillon – sérii podcastů k jejímu prvnímu letošnímu Dni otevřených dveří. Ten tedy proběhne v audio podobě. Ambasadoři, studenti a pedagogové jednotlivých ústavů a institutu v rozhovorech přiblíží vše, co fakulta nabízí. Všechny díly jsou k poslechu od 9. února 2023 na fakultním webu a sociálních sítích.
Ve speciální sérii podcastů, kterou Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě připravila, se nejen budoucí zájemci o studium dozví informace, které jsou při výběru vysoké školy velmi důležité. Ambasadoři představili jimi studované programy, ale také prozradili, co v rámci studia fakulta nabízí. Slovo dostala také děkanka prof. PhDr. Irena Korbelářová, Dr. či např. Mgr. Hana Lafková z Ústavu archeologie.

Podcast Pavillon je od 9. února 2023 dostupný na webu, sociálních sítích, Spotify a YouTube kanále Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě.

A pokud si fakultu přejete vidět a se zástupci mluvit, budeme se na vás těšit na prezenčním Dni otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 11. března 2023 ve fakultní budově na Masarykově třídě 37 v Opavě.