Národní online veletrh českých vysokých škol v regionu jihovýchodní Asie

• Lukáš Stavěl
  • 25.11.2022
Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě se již podruhé zúčastnila národního online studentského veletrhu českých vysokých škol, tentokrát v regionu jihovýchodní Asie.

Veletrh byl organizován týmem STUDY IN a konal se 24. listopadu 2022 od 9:00 do 13:00 hod. Online studentský veletrh se soustředil především na Vietnam, Thajsko, Indonésii, Malajsii a Filipíny. Součástí veletrhu byla i rozsáhlá online propagace.

Velkou výhodou národního veletrhu bylo, že mezi návštěvníky byli ve valné většině pouze studenti, kteří se na online veletrh přihlásili s vědomím, že studium v ČR je pro ně reálná možnost a chtějí získat více specifických informací. Studenti měli možnost projít virtuální stánek a načerpat informace z přiložených brožur, videí, klást dotazy v online chatu, případně prostřednictvím videohovoru.