Podporujeme studenty doktorského studia

• Kamila Návratová
  • 12.09.2022
Studenty doktorského studia na Filozoficko-přírodovědecké fakultě v Opavě podporujeme a vedeme je k tomu, aby se mohli právě díky finanční podpoře naplno věnovat řešení svých témat disertační práce. Tak tomu bylo také u studenta doktorského programu oboru Historie se zaměřením na české a československé dějiny Mgr. Tomáše Krömera.

Nabyté znalosti představil na workshopu ve středu 31. 8. 2022 ve 13.00 hod. v zasedací místnosti fakulty na Masarykově třídě 37. Tématem byla Ideologická muzea v českých zemích v 60. – 80. letech se zvláštním zřetelem k Muzeu revolučních bojů a osvobození v Ostravě. Workshopu se účastnili zájemci z řad studentů i pracovníků fakulty, kteří po skončení prezentace dále debatovali například o aktuálním stavu využití muzejních budov.

Evidenční číslo projektu: 06732/2019/RRC
Název projektu: Podpora talentovaných studentů doktorského studia na Slezské univerzitě v Opavě
Doba řešení: 1.9.2019 - 31.8.2022
Podpořený student: Mgr. Tomáš Krömer