volby AS FPF do studentské komory, tentokrát elektronicky

• 11.10.2021
.
"Probíhají první elektronické volby
Přestože volby do Poslanecké sněmovny ČR jsou za námi, pro studenty Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě ještě období voleb nekončí. Od dnešního dne mají studenti možnost zvolit své dva nové zástupce do studentské komory Akademického senátu Filozoficko-přírodovědecké fakulty v rámci probíhajících voleb. Tyto volby se vůbec poprvé konají elektronicky.

Hlasovat můžete v Informačním systému Slezské univerzity v modulu E-Volby

Zde naleznete záznam o probíhajících volbách.

Po rozkliknutí záznamu se Vám zpřístupní možnost zvolit kandidáta. Můžete označit jednoho až dva kandidáta.

Toť vše, jménem volební komise a kandidátů všem voličům děkuji.

Doplňovací volby do velkého senátu

Pokud byste se Vy sami rozhodli stát se hlasem svých spolužáků v akademickém senátu, shodou okolností se Vám právě naskýtá příležitost. Od dnešního dne můžete navrhovat (či kandidovat, máte-li kamaráda, který Vás navrhne) v rámci doplňovacích voleb do velkého senátu (tedy Akademického senátu Slezské univerzity). Návrhy kandidátů se přijímají do pátku 22. října na Ústřední podatelně Slezské univerzity sídlící na budově na Bezručově náměstí 14."

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality