Rádi byste studovali v cizině, ale nevíte kam vyrazit?

• Kateřina Trembač
  • 03.10.2023
Přemýšlíte o výjezdu do zahraničí, ale v cestě Vám stále stojí nějaké ALE?
V rámci Erasmus Days Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy, předáme zkušenosti z výjezdů a rádi vyvrátíme Vaše obavy.

Zapojte se s námi na FPF již potřetí do celosvětových oslav programu Erasmus+: dozvíte se nejčerstvější novinky o programu a získáte cenné informace od studentů, kteří se nebáli vyjet.

Ve čtvrtek 12. října se v místnosti M123 uskuteční od 10:15 hod. workshop k výjezdům do zahraničí. Fakultní koordinátorka programu Erasmus+ Vám poskytne veškeré informace, týkající se zahraničních studijních pobytů a pracovních stáží. Mezi hosty nebudou chybět absolventi programu Erasmus+ ani zahraniční studenti. Těšit se můžete i na občerstvení v průběhu celého dne.

Cestou na naši přednášku to vezměte přes foyer v přízemí a náš ERASMUS info stánek! Ochutnejte taktéž typické gastronomické speciality u propagačních stánků jednotlivých zemí!
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na zahraniční oddělení FPF SU - Mgr. Kateřina Trembač (kl. 4255, katerina.trembac@fpf.slu.cz, kacelář č. 201 na Masarykově tř.343/37)