POLSKO Letní kurzy 2023

• Kateřina Trembač
  • 09.05.2023
Vážení studenti, polská partnerská agentura NAWA nás dnes prostřednictvím MŠMT informovala o zveřejnění konkrétních informací k letním kurzům v Polsku 2023, podrobné informace jsou k dispozici na stránkách NAWA v polštině a angličtině. Letní kurzy jsou zaměřené na polskou kulturu a jazyk, jsou určené především studentům (příp. pedagogům) v oborech polonistika, středoevropská studia zaměřená na Polsko. Přihlášky přijímá AIA – uchazeči posílají naskenovaný Návrh na vyslání a motivační dopis v ČJ emailem na adresu e-podatelna@dzs.cz, viz přehled nabídky v příloze. Uzávěrka přihlášek na české straně je 12. května. Uchazeč musí současně vyplnit elektronickou přihlášku polské strany pro konkrétní kurz – viz informace na stránkách NAWA. Jednotlivé školy mají pro přihlášení vlastní online formulář a mají stanovené různé termíny uzávěrky přijímání přihlášek.