Erasmus Days na FPF SU!

• Kateřina Trembač
  • 05.10.2022
Rádi byste studovali v cizině, ale nevíte kam vyrazit?

Přijďte na Erasmus Day na FPF SU a fakultní koordinátorka programu Erasmus+, ústavní koordinátoři i absolventi programu Erasmus+ Vám poskytnou veškeré informace týkající se zahraničních studijních pobytů a praktických stáží.

Erasmus Day se uskuteční ve středu 12. 10. 2022 od 10:00 do 15:00 hod. v prostorách foyer a učeben M10 a M8 na Masarykově třídě:

- bude na Vás čekat ERASMUS info stánek,

- budete mít možnost se zastavit u informačních stánků jednotlivých států a okusit typické zahraniční produkty,

- čekají na Vás zajímavé soutěže,

- v prostorách M8 a M10 bude po celý den probíhat nabitý program,

- dozvíte se řadu zajímavých informací

- zveme Vás na online vysílání se studenty, kteří jsou momentálně na výjezdu v zahraničí,

- mezi hosty nebudou chybět absolventi programu Erasmus+ ani zahraniční studenti,

- těšit se můžete i na občerstvení.

V letošním roce se Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě stane již podruhé součástí této celoevropské kampaně s názvem „Erasmus Days“.

Buďte u toho!