Nabídka pracovní stáže v Madridu pro studenty

• Kateřina Trembač
  • 20.04.2022
Láká tě Madrid? Hledáš praxi v zahraničí a umíš španělsky? Chceš poznat, jak funguje neziskovka? Baví tě internet, grafika a sociální sítě? Baví tě komunikovat s lidmi?

NÁPLŇ ČINNOSTI:

·         správa a aktualizace webu a sociálních sítí

·         spolupráce při organizaci akcí komory (semináře, odborné snídaně, veletrhy, atp.)

·         vyhledávání ekonomických a obchodních informací

·         telefonické kontaktování dodavatelů

·         obchodní styk s klienty

·         administrativní podpora a překlady

·         fakturace

ZAHRANIČNÍ STÁŽ V MADRIDU

Nabízíme neplacenou stáž s možností financování skrze program Erasmus+ (více informací na zahraničním oddělení FPF SU – katerina.knoppova@fpf.slu.cz). Jsme mladý a flexibilní pracovní kolektiv, máme rádi preciznost, odvahu, zodpovědnost a samostatnost.

V případě zájmu nám neváhejte poslat Váš životopis na email: madrid@cchc.eu a my se Vám

obratem ozveme.

PODMÍNKY:

Španělština na úrovni minimálně B2 a vyšší, slovem i písmem, předchozí pobyt ve španělsky mluvící zemi výhodou.

Čeština/slovenština pokud není rodný jazyk, minimálně na úrovni C1 a vyšší, slovem i písmem.

Minimální délka trvání stáže: 4 měsíce.

Student musí prokázat, že je pojištěný pro případ jakékoli škody, kterou by mohl způsobit, či zdravotní újmy, která by se mu mohla přihodit v průběhu jeho pobytu ve Španělsku.