Možnost studia na vybrané prestižní univerzitě v Holandsku s podporou stipendia NN Future Matters ve výši 5 000 EUR

• Kateřina Trembač
  • 11.02.2022
Stipendia NN Future Matters jsou určena pro mladé lidi, kteří v září 2022 zahájí magisterské studium. NN jim nabízí možnost studia na prestižní univerzitě v Holandsku

Nabídka studia na vybrané prestižní univerzitě v Holandsku s podporou ve výši 5 000 EUR od mezinárodní finanční skupiny NN Group

Komu je nabídka určena?

Stipendium je určeno pro mladé lidi z České republiky (ale také Belgie, Řecka, Maďarska, Holandska, Japonska, Polska, Rumunska, Slovenska, Španělska a Turecka), kteří v září 2022 zahájí magisterské studium v některém z těchto oborů: ekonomie, finance, řízení rizik, podnikání, data science a IT. Nezbytnou podmínkou je, že student je prvním vysokoškolákem ve své rodině. Přednost mají navíc i ti, kteří v zahraničí dosud nestudovali/nepracovali.

Spolupracujeme s:

• Utrecht University

• Vrije Universiteit Amsterdam

• University of Amsterdam

• Tilburg University

• Erasmus University Rotterdam

• Maastricht University

• University of Twente

• Radboud University Nijmegen

• Eindhoven University  of Technology

Jak se přihlásit?

On-line přihlášku, kterou najdete na www.studyinholland.nl/nnfuturematters, je nutné vyplnit do 1. dubna 2022. Na uvedeném linku najdete i další důležité informace.

V případě zájmu o více informací kontaktujte prosím Mgr. Kateřinu Knoppovou (kl. 4255, katerina.knoppova@fpf.slu.cz).