Přijďte na Erasmus Day

• Peter Mlích
  • 19.10.2021
.

Rádi byste studovali v cizině, ale nevíte kam vyrazit?
Přijďte na Erasmus Day na FPF SU a fakultní koordinátorka programu Erasmus+, ústavní koordinátoři i absolventi programu Erasmus+ Vám poskytnou veškeré informace týkající se zahraničních studijních pobytů a praktických stáží.

Erasmus Day se uskuteční ve čtvrtek 14. 10. 2021 od 10:00 do 15:00 hod. v prostorách foyer na Masarykově třídě:
- bude na Vás čekat ERASMUS info stánek,
- budete mít možnost se zastavit u informačních stánků jednotlivých států a okusit typické zahraniční produkty,
- čekají na Vás zajímavé soutěže,
- prostorách M8 bude po celý den probíhat nabitý program,
- dozvíte se řadu zajímavých informací
- zveme Vás na online vysílání se studenty, kteří jsou momentálně na výjezdu v zahraničí,
- mezi hosty nebudou chybět absolventi programu Erasmus+ ani zahraniční studenti,
- těšit se můžete i na občerstvení.

V letošním roce se Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě stane vůbec poprvé součástí této celoevropské kampaně s názvem „Erasmus Days“.
Buďte u toho!