Studenti Ústavu lázeňství, gastronomie a turismu připravili předvánoční program pro děti mateřských škol

• Petr Janík
  • 13.12.2018
Studenti druhého ročníku Ústavu lázeňství, gastronomie a turismu připravili v rámci předmětu Metodika průvodcovské činnosti předvánoční programy pod názvem „Vánoce přicházejí“ pro děti mateřských škol v Opavě (MŠ Havlíčkova a MŠ Pekařská), Krnově a Starém Městě u Frýdku-Místku. V rámci programu se děti hravou formou seznámily s vánočními tradicemi, naučily se nové vánoční koledy, ve vánočních dílnách ozdobily perníčky a vyrobily vánoční dekorace. Na závěr animačního programu byly děti odměněny malými předvánočními dárky, které pro mě studenti připravili. V praxi tak měli studenti možnost si vyzkoušet přípravu animačního programu pro skupinu dětí ve věku 3 – 6 let.