Odborná exkurze studentů - Destinační management Ostravsko

• Petr Janík
  • 15.10.2021
Studenti předmětů „Event management“ a „Event management se zaměřením na kulturu a historii“ absolvovali dne 13.10. 2021 odbornou exkurzi v sídle destinační společnosti pro turistickou oblast Ostravsko. Koordinaci aktivit v oblasti turismu a realizaci marketingových aktivit včetně eventů zajišťuje městem Ostravou zřízená společnost Černá louka s.r.o. Ředitel infocenter a destinačního managementu pan Mgr. Jiří Šimon přivítal studenty na nové radnici na informačním centru „Tower“ a informoval je o činnosti informačních center Ostravska, marketingových aktivitách destinační společnosti a připravovaných eventech pro adventní a vánoční období. S vyučujícím Ing. Michalem Blaškem, Ph.D. bylo dohodnuto, že se studenti v rámci seminářů zapojí do výzkumné činnosti spojené s realizací víceletého projektu „Ostravské vánoce“. Na závěr si studenti prohlédli město Ostravu z vyhlídkové věže nové radnice.