Sdílení zkušeností ze zahraničních mobilit

• Lukáš Stavěl
  • 07.09.2022
Ve čtvrtek 25. 8. 2022 se odehrál v Rybím pavilonu v areálu Hauerova 4 Event s názvem "Po-příjezdové přednášky akademických/administrativních pracovníků z jejich Erasmus+ mobilit". První ročník cyklu přednášek se uskutečnil za podpory ESF projektu s názvem OPEN UNI - zlepšení otevřenosti a atraktivnosti studia na SU a byli bychom rádi, kdyby se každoroční popříjezdová setkání stala tradicí.

S příspěvkem vystoupili:

• Mgr. Anna Novotná, Ph.D. - Španělsko, Universidad de Sevilla
  • Mgr. Kateřina Knoppová - Litva, Vilniaus universitetas Kaune
  • doc. PhDr. Gabriela Rykalová, Ph.D. – Německo, Julius-Maximilians-Universität Würzburg
  • Mgr. Hana Komárková, Ph.D. – Polsko, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
                                                        –  Polsko, Uniwersytet Gdański
  •   Mgr. Jana Nálepová, Ph.D. – Německo, Julius-Maximilians-Universität Würzburg
  • PhDr. Marian Hochel, Ph.D. – Velká Británie, Attingham Summer School
  • doc. PhDr. Eva Klímová, Ph.D. – Itálie, Sapienza Università di Roma.

V rámci svých prezentací účastníci sdíleli své osobní zkušenosti a poznatky ze zahraniční mobility, představili náplň pobytu, kontaktní osoby na daném pracovišti i dosažené výsledky a úspěchy. Následovala velmi živá a zajímavá diskuze, která potvrdila, že setkání tohoto typu je velice užitečné a obohacující, především díky množství předaných zkušeností.

Všem prezentujícím i účastníkům eventu děkujeme za účast.

Mgr. Kateřina Knoppová
Oddělení pro vědu a zahraniční styky

Foto: Oddělení pro vědu a zahraniční styky