Ke studiu na Filozoficko-přírodovědecké fakultě je možné se přihlásit do konce března

• Lukáš Stavěl
  • 18.01.2022
Zájemci o obory historie, cizí jazyky, umělecké obory, knihovnictví, český jazyk a literaturu či informatiku mohou své přihlášky na FPF Slezské univerzity v Opavě podávat až do konce března 2022.

Pro akademický rok 2022/2023 nabízí Filozoficko-přírodovědecká fakulta opět řadu rozmanitých studijních oborů a jejich kombinací. Dostává tak svému mottu „Jedna fakulta, mnoho tváří“. Na své si přijdou milovníci historických věd či informatiky, a to vždy v několika studijních programech, českého jazyka a literatury, cizích jazyků (konkrétně angličtiny, němčiny a italštiny) i umění – audiovizuální tvorby, tvůrčí fotografie a kulturní dramaturgie v divadelní praxi.

Více informací získají uchazeči na webových stránkách www.fpf.slu.cz či na fakultních sociálních sítích. Skvělou příležitostí, jak se o studiu dozvědět další podrobnosti, je Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 25. ledna 2022 online a v sobotu 5. března 2022 přímo v prostorách fakulty.

Fakulta má také připravený podrobný Manuál pro zájemce o studium, který představuje celou fakultu, její jednotlivé ústavy, aktuálně otevřené studijní programy a jejich možné kombinace, podmínky příjímacího řízení a také možnosti ubytování, stravování, mimoškolní aktivity a mnoho dalšího. Manuál v elektronické podobě je k dispozici po načtení QR kódu.