Workshopy s Andrejem Lúčným

 • hlavní
 • 13.12.2021
Série workshopů o robotice a hlubokém myšlení s Andrejem Lúčným. Ve dnech 13. až 15. prosince navštíví Ústav informatiky Andrej Lúčny z Katedry aplikované informatiky, Fakulty matematiky, fyziky a informatiky, Univerzity Komenského v Bratislavě. S naším váženým hostem se ponoříme do problematiky hlubokého myšlení a robotiky hned ve čtyřech workshopech rozdělených do jednotlivých dní. Workshopy jsou určeny zájemcům o hluboké myšlení a robotiku z řad akademických pracovníků i studentů.


Na všechny zájemce, ať už fyzicky nebo online se moc těšíme!

Více informací včetně odkazů na připojení na jednotlivé workshopy neleznete v aktualitě.


 

Všichni účastníci workshopu jsou povinni řídit se mimořádnými opatřeními MZ ČR, a s nimi souvisejícím Rozhodnutím rektora č. 26/2021 viz https://www.slu.cz/slu/cz/layout/765#rozhodnuti. Tedy všichni zaměstnanci, návštěvy a externí přednášející jsou od pondělí 29. 11. 2021 povinni se každý den při vstupu do budovy na adrese Bezručovo náměstí 13 prokázat dokladem, který je předpokladem pro umožnění výkonu práce - tato skutečnost bude ověřována na vrátnici, příp. kontrolou potvrzení antigenního testu (RAT) provedeného zaměstnavatelem.

Další události


 • 06.10.

  Noc vědců

  Termín oblíbené Noci vědců je konečně znám a jeho téma také! Letos se společně vydáme za TAJEMSTVÍM. Sledujte tedy pečlivě náš web a sociální sítě,…


 • 16.05.

  Opavský páv 2023

  Jubilejní 10. ročník festivalu Opavský páv se vrací do původního jarního termínu.


 • 13.04.

  Císařovi náměstci

  Beseda na téma Slezští zemští prezidenti nejen v dějinách Opavy. Večerem provází a akci moderuje Mgr. Hana Komárková, Ph.D.


 • 24.03.

  Malé zločiny velkého Vrbna

  Ústav historických věd zve na přednášku Mgr. Hany Komárkové, Ph.D. pro vrbenskou organizaci STŘECHA.


 • 23.03.

  Jdu nocí

  Vernisáž výstavy a promítání fotografií současné české fotografky Libuše Jarcovjákové.


 • 01.03.

  Sara Wollash – Kraj těla

  Ústav filmové, televizní a rozhlasové tvorby vás zve do Galerie Hauerova 4 na vernisáž výstavy Sary Wollash: Kraj těla.

Všechny události