2. kola doplňovacích voleb do AS SU za FPF

• Peter Mlích
  • 08.11.2021
.

Protokol o výsledcích 1. kola doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu Slezské univerzity za Filozoficko-přírodovědeckou fakultu konaných ve dnech 1. – 5. listopadu 2021

Složení volební komise: Mgr. Ondřej Mazurek (předseda), Mgr. David Radek, Ph.D., Mgr. Kamil Matula

Počet odevzdaných hlasů: 12

Počet platných hlasů: 12, tj. 0.83%

Počty obdržených hlasů:

Marie Macháčková: 0
Petr Straka, DiS: 4
Bc. Ondřej Teplárek: 8

Do studentské komory AS SU za FPF nebyl v prvním kole voleb nikdo zvolen. K platnosti voleb je potřeba účasti nejméně 10% členů příslušné akademické obce v příslušné komoře. Podle článku 9 (Výsledky voleb) odstavce 2 Volebního řádu Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě, Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě, volební komise vyhlašuje 2. kolo doplňovacích voleb, které se uskuteční ve dnech 8.-12. listopadu 2021 a to výhradně elektronicky prostřednictvím modulu E-Volby Informačního systému Slezské univerzity.

V Opavě, 8. 11. 2021
Mgr. Ondřej Mazurek