Workshop k výjezdům do zahraničí

• Peter Mlích
  • 10.10.2023

Přemýšlíte o výjezdu do zahraničí?

Zapojte se na FPF již potřetí do celosvětových oslav programu Erasmus+. Dozvíte se novinky o programu a získáte cenné informace od studentů, kteří se nebáli vyjet.

Ve čtvrtek 12. října se v místnosti M123 uskuteční od 10:15 hod. workshop k výjezdům do zahraničí. Fakultní koordinátorka programu Erasmus+ poskytne veškeré informace, týkající se zahraničních studijních pobytů a pracovních stáží. Mezi hosty nebudou chybět absolventi programu Erasmus+, zahraniční studenti i pedagogové. Těšit se můžete i na občerstvení v průběhu celého dne a ve foyer v přízemí najdete navíc infostánky, kde můžete ochutnat typické gastronomické speciality jednotlivých zemí.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na zahraniční oddělení FPF SU v kanceláři č. 201 na Masarykově tř.343/37, věnovat se vám bude Mgr. Kateřina Trembač (kl. 4255, katerina.trembac@fpf.slu.cz). Více najdete také zde

Otevřeno je také dodatečné 2. kolo výběrových řízení na studentské pobyty Erasmus+ pro letní semestr 2023/2024. Hlásit se můžete nejpozději do 15. 10. 2023. Povinnou dokumentaci (životopisy v angličtině nebo relevantním jazyce, motivační dopisy a výpisy studijních výsledků) nahrají studenti přímo do systému ISOIS. Videonávody naleznete zde a seznam uzavřených smluv pro jednotlivé ústavy zde