Volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky FVP

• Adéla Pluhaříková
  • 01.03.2024
Akademický senát Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě, vyhlásil dne 1. března 2024 volby kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky Slezské univerzity v Opavě, Fakulty veřejných politik v Opavě.

Volební komise stanovila harmonogram voleb kandidáta/kandidátky na funkci děkana/děkanky SU FVP:

• do úterý 2. dubna 2024 do 13 hodin je možné podávat návrhy kandidátů, tentýž den budou podané návrhy zveřejněny
  • ve středu 10. dubna 2024 od 10 hodin budou představeni uchazeči o kandidaturu akademické obci na veřejném zasedání AS SU FVP
  • ve středu 10. dubna 2024 ve 13 hodin se uskuteční na zasedání AS SU FVP první, případné druhé kolo voleb
  • ve středu 17. dubna 2024 ve 13 hodin se uskuteční případné 3. kolo voleb
  • následující den po posledním kole voleb budou výsledky zveřejněny

Informace o způsobu podání návrhu, organizaci volby a další najdete v přiložených souborech: