Výsledky 1. kola a vyhlášení 2. kola

• 24.05.2022
.

Výsledky 1. kola doplňovacích voleb do studentské komory AS SU za FPF

Dílčí volební komise Filozoficko-přírodovědecké fakulty zveřejňuje výsledek 1. kola doplňovacích voleb do studentské komory Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě:

Počet oprávněných voličů:
Počet voličů, kteří hlasovali:

Z toho počet voličů, kteří se zdrželi:
Procentuální účast:

Počty obdržených hlasů:

Petr Straka, DiS.

32 hlasů

Složení dílčí volební komise:
Mgr.  Miroslav Urbanec, Ph.D. (předseda), Doc. PhDr. Michaela Weiss, Ph.D., Mgr. Pavla Bergmannová, MgA. Miroslav Zeman

Do studentské komory Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě za FPF nebyl v prvním kole voleb nikdo zvolen. K platnosti voleb je potřeba účasti nejméně 10% členů příslušné akademické obce v příslušné komoře.

Podle článku 9 (Výsledky voleb) odstavce 2 Volebního řádu Akademického senátu Slezské univerzity v Opavě, Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě, volební komise vyhlašuje 2. kolo doplňovacích voleb, které se uskuteční od 1. 6. 2022 od 8:00 hod. do 3. 6. 2022 do 12:00 hod. Volby se uskuteční výhradně elektronicky prostřednictvím modulu E-Volby Informačního systému Slezské univerzity.

Poslední aktuality

Zobrazit všechny aktuality