OSN: Program stínování pracovníků OSN ve Vídni pro VŠ studenty

• Peter Mlích
  • 03.10.2023

Vážení studenti,

předáváme Vám informace o Programu "stínování" pracovníků OSN ve Vídni pro studenty magisterského a doktorského studia. Program "stínování" se koná u příležitosti Dne OSN (24. října) a nabízí studentům možnost virtuálního setkání s pracovníkem OSN, virtuální prohlídku Vídeňského mezinárodního centra (VIC) a virtuální kariérní workshop v dnech od 24. října. do 24. listopadu 2023.

Termín pro podání přihlášek je od 29. září do 8. října. Dne 29. září budou zveřejněny e-mailové adresy jednotlivých subjektů OSN, kam je možné se přihlásit. Více informací o programu naleznete na webu OSN Česko, na webu UNIS Vienna a v přiloženém dokumentu.

Děkujeme a v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit (Mgr. Kateřina Trembač, katerina.trembac@fpf.slu.cz).