• 07.12.2022

Jobspin Job & Relocation Fair

V sobotu 26. 11. 2022 se v Ostravě na výstavišti Černá louka uskutečnil největší veletrh práce a služeb pro cizince v ČR Jobspin Job & Relocation Fair. V Ostravě letos vůbec poprvé a SU se svou nabídkou studijních programů v českém i anglickém jazyce byla součástí!
  • 24.11.2022

19. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Naši studenti opět vyhráli soutěž 5 univerzit o nejlepší prezentaci! Akce byla nabitá skvělými výkony, ale i naši další studenti se neztratili a rozdělili si mezi sebe 15 tisíc Kč. ve výhrách. Pojďte si s námi přečíst podrobnosti a zážitky.
  • Dagmar Labudková
  • 21.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Jaké byly Erasmus Days 2022 na OPéeFce?

Ve dnech 13. a 14. října se OPéeFka již tradičně zapojila do celosvětových oslav největšího mezinárodního vzdělávacího programu Erasmus+.
  • 13.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

32. ročník mezinárodního vysokoškolského veletrhu a konference EAIE s podtitulem „The future in full colour“

Ve dnech 13. - 16. září 2022 se zástupci Oddělení zahraničních styků zúčastnili mezinárodní konference a veletrhu vysokých škol pořádané organizací EAIE (European Association for International Education).
  • 10.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Erasmus+ BIP: řešení výzvy v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku

Ve spolupráci se skupinou zahraničních univerzit sdružených v alianci STARS EU (The Strategic Alliance for Regional Transition) nabízíme program, ve kterém studenti v mezinárodních týmech řeší zadání firem a organizací z různých zemí EU. Spolupráce probíhá převážně online a částečně offline na týdenním výjezdu v Portugalsku na Polytechnic Institute of Bragança. Využij příležitosti vyzkoušet si mezinárodní spolupráci, zlepšit si angličtinu, získat cennou zkušenost a 6 kreditů k tomu!
  • 08.10.2022

Přijď na Erasmus Days!

Ve dnech 13. a 14. října se OPF již tradičně zapojí do celosvětových oslav programu Erasmus+.
  • Dagmar Labudková
  • 28.09.2022

Welcome Days poprvé s mezinárodním Buddy týmem

Před začátkem každého semestru se na fakultě konají pro zahraniční studenty tzv. Welcome Days(WD), jejichž cílem je navzájem sblížit zahraniční studenty, integrovat je do nového prostředí a seznámit je se studijními záležitostmi.
  • 22.09.2022

Free Professional Development Webinar Series for Academics

Institute for Excellence in Internationalisation (IEI) of Palacký University Olomouc is offering a FREE Fall Webinar series between September 27 and December 8 as part of IEI's efforts to promote international education, foster intercultural communication, and provide professional development opportunities to academics and staff of universities.
  • 02.09.2022

Stipendijní pobyty do USA

Uzávěrka přihlášek na prestižní stipendijní pobyty Fulbrightovy komise v roce 2023/24 a pozvánka na další aktivity z činnosti komise.
  • 01.06.2022
  • Staženo dne 08.06.2022

Erasmus očima účastníka

Chcete strávit léto v zahraničí, získat praxi, a ještě si vydělat?