• 27.03.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Placené zahraniční stáže pro studenty a doktorandy - EIT Food RIS Fellowships a Talents (přihlášky prodlouženy)

Rozvíjejte svůj talent během placené stáže ve velkých evropských firmách, start-upech, výzkumných a dalších organizacích! Špičkové technologie, marketing, komunikace, inovace, moderní laboratoře - to vše a ještě více na vás čeká během placené stáže v programu EIT Food RIS Fellowships a Talents 2023!
  • 24.03.2023
  • Staženo dne 23.04.2023

International student seminar

Obchodně podnikatelská fakulta pořádá tradiční studentský seminář zaměřený na prezentaci vlastního tématu v angličtině. Nejlepší prezentace vyhrají věcné ceny.
  • 14.03.2023

Virtual International Summer School in Bremen

The International Summer School hosted by our German partner university within the STARS EU Alliance, HS Bremen is going online this summer. The program is open to both undergraduate and graduate students. Study in a unique international setting and earn credits for your academic career!
  • Lenka Přečková
  • 07.03.2023
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Erasmus+ BIP: spolupráce v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku

Ve spolupráci se skupinou zahraničních univerzit sdružených v alianci STARS EU (The Strategic Alliance for Regional Transition) nabízíme program, ve kterém studenti v mezinárodních týmech řeší zadání firem a organizací z různých zemí EU. Novinkou je tento semestr také program zaměřený na cirkulární bioekonomiku. Spolupráce probíhá převážně online a částečně offline na týdenním výjezdu v Portugalsku na Polytechnic Institute of Bragança. Využij příležitosti vyzkoušet si mezinárodní spolupráci, zlepšit si angličtinu, získat cennou zkušenost a 6 kreditů k tomu!
  • 28.02.2023

Digital Student Competition on Family Business

Our partner University of Szeged is pleased to invite students to join the "Ulysses European Digital Student Competition on Family Business" - an international case study solving contest with the opportunity to win prize money of up to €3,000.
  • 27.02.2023

Noví zahraniční studenti si užili Welcome Days

Před začátkem každého semestru se na fakultě konají pro nové zahraniční studenty tzv. Welcome Days (WD), jejichž cílem je navzájem sblížit zahraniční studenty, integrovat je do nového prostředí a seznámit je s fakultou a jejich budoucím studiem.
  • Lenka Přečková
  • 22.01.2023
  • Staženo dne 01.02.2023

Poznej zahraniční studenty, staň se buddym!

Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu. Máš chuť poznat zahraniční studenty osobně, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym!
  • 19.01.2023

Online lectures for Chinese students

During the winter semester, our faculty again organized online lectures for students of our Chinese partner institution, Shanxi University of Finance and Economics (SXUFE). This time, in a unique hybrid format.
  • 07.12.2022

Jobspin Job & Relocation Fair

V sobotu 26. 11. 2022 se v Ostravě na výstavišti Černá louka uskutečnil největší veletrh práce a služeb pro cizince v ČR Jobspin Job & Relocation Fair. V Ostravě letos vůbec poprvé a SU se svou nabídkou studijních programů v českém i anglickém jazyce byla součástí!
  • 24.11.2022

19. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Naši studenti opět vyhráli soutěž 5 univerzit o nejlepší prezentaci! Akce byla nabitá skvělými výkony, ale i naši další studenti se neztratili a rozdělili si mezi sebe 15 tisíc Kč. ve výhrách. Pojďte si s námi přečíst podrobnosti a zážitky.