• 28.04.2022
  • Staženo dne 16.05.2022

Oslava Velikonoc se zahraničními studenty

Zahraniční studenti se seznámili s tradicemi Velikonoc a vyrobili si své první vlastní kraslice.
  • Michal Stoklasa
  • 04.04.2022

Horizon Europe Young Observer

V rámci Evropského roku mládeže 2022 jsou studenti magisterského studia v EU zváni, aby se stali "mladými pozorovateli" při hodnocení návrhů programu Horizont Evropa. To znamená, že uvidíte, jak EU vybírá projekty k financování.
  • Michal Stoklasa
  • 29.03.2022
  • Staženo dne 02.04.2022

HSB-International Summer School

Studenti jsou zváni na letní školu HSB-International Summer School, kterou nabízí Hochschule Bremen v Německu. Mezinárodní letní škola je určena studentům bakalářského a magisterského studia. Studujte v jedinečném mezinárodním prostředí a získejte kredity pro svou akademickou kariéru.
  • 17.03.2022
  • Staženo dne 19.04.2022

Erasmus stay in Netherlands

Představujeme jednoho z našich partnerů programu Erasmus z Nizozemska. Saxion University of Applied Sciences je jednou z největších vysokoškolských institucí v Nizozemsku, která má téměř 27 000 studentů (a stále roste!). Podívejte se na možnosti studijních pobytů Erasmus na School of Commerce & Entrepreneurship s jejich stěžejním studijním programem Digital intelligence, který je zajímavý zejména pro naše studenty oboru Digitální business.
  • 05.03.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Welcome Days odstartovaly začátek letního semestru

Ve dnech 16. – 18. února 2022 se konaly Welcome Days. Jejich cílem bylo sblížit zahraniční studenty, integrovat je do nového prostředí a seznámit je s naší fakultou.
  • 01.02.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Zapoj se v letním semestru do nového Erasmus+ programu a vycestuj na týden do Portugalska

Ve spolupráci s mezinárodní skupinou univerzit nabízíme program, ve kterém studenti v mezinárodních týmech řeší zadání firem a organizací z různých zemí EU. Spolupráce bude probíhat převážně online a částečně offline na týdenním výjezdu v Portugalsku na Polytechnic Institute of Bragança. Využij příležitosti vyzkoušet si mezinárodní spolupráci, zlepšit si angličtinu, získat cenou zkušenost a 6 kreditů k tomu.
  • 26.01.2022
  • Staženo dne 02.02.2022

Staň se Buddym!

Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu! Máš chuť zažít něco nového, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym!
  • Veronika Novotná
  • 21.01.2022

Erasmus+ internships in the UK

European Student Placement Agency (ESPA) nabízí možnosti odborných stáží v Anglii v rámci programu Erasmus+.
  • 17.01.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Začátek spolupráce s mezinárodní aliancí univerzit ENGAGED

Dne 13. 1. 2022 jsme na OPF přivítali návštěvu z Hanze University of Applied Sciences z Nizozemí. Možnosti vzájemné spolupráce se Slezskou univerzitou, resp. OPF přijeli prodiskutovat Drs. Paul N. Ganzeboom – děkan internacionalizace a Dr. Diederich Bakker – proděkan pro internacionalizaci a profesor v oblasti mezinárodního obchodu.
  • Veronika Novotná
  • 12.01.2022

Nabídka online kurzů na finské Karelia University of Applied Sciences

Karelia University of Applied Sciences nabízí studentům SU OPF v letním semestru 2 online kurzy.