• 22.01.2023
  • Staženo dne 01.02.2023

Poznej zahraniční studenty, staň se buddym!

Oddělení zahraničních styků hledá na letní semestr nové posily do buddy teamu. Máš chuť poznat zahraniční studenty osobně, získat za to 3 kredity a ještě mimořádné stipendium? Staň se buddym!
  • 19.01.2023

Online lectures for Chinese students

During the winter semester, our faculty again organized online lectures for students of our Chinese partner institution, Shanxi University of Finance and Economics (SXUFE). This time, in a unique hybrid format.
  • 07.12.2022

Jobspin Job & Relocation Fair

V sobotu 26. 11. 2022 se v Ostravě na výstavišti Černá louka uskutečnil největší veletrh práce a služeb pro cizince v ČR Jobspin Job & Relocation Fair. V Ostravě letos vůbec poprvé a SU se svou nabídkou studijních programů v českém i anglickém jazyce byla součástí!
  • 24.11.2022

19. mezinárodní studentský seminář opět virtuálně na Opéefce

Naši studenti opět vyhráli soutěž 5 univerzit o nejlepší prezentaci! Akce byla nabitá skvělými výkony, ale i naši další studenti se neztratili a rozdělili si mezi sebe 15 tisíc Kč. ve výhrách. Pojďte si s námi přečíst podrobnosti a zážitky.
  • Dagmar Labudková
  • 21.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Jaké byly Erasmus Days 2022 na OPéeFce?

Ve dnech 13. a 14. října se OPéeFka již tradičně zapojila do celosvětových oslav největšího mezinárodního vzdělávacího programu Erasmus+.
  • 13.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

32. ročník mezinárodního vysokoškolského veletrhu a konference EAIE s podtitulem „The future in full colour“

Ve dnech 13. - 16. září 2022 se zástupci Oddělení zahraničních styků zúčastnili mezinárodní konference a veletrhu vysokých škol pořádané organizací EAIE (European Association for International Education).
  • 10.10.2022
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Erasmus+ BIP: řešení výzvy v mezinárodním týmu s týdenní mobilitou v Portugalsku

Ve spolupráci se skupinou zahraničních univerzit sdružených v alianci STARS EU (The Strategic Alliance for Regional Transition) nabízíme program, ve kterém studenti v mezinárodních týmech řeší zadání firem a organizací z různých zemí EU. Spolupráce probíhá převážně online a částečně offline na týdenním výjezdu v Portugalsku na Polytechnic Institute of Bragança. Využij příležitosti vyzkoušet si mezinárodní spolupráci, zlepšit si angličtinu, získat cennou zkušenost a 6 kreditů k tomu!
  • 08.10.2022

Přijď na Erasmus Days!

Ve dnech 13. a 14. října se OPF již tradičně zapojí do celosvětových oslav programu Erasmus+.
  • Dagmar Labudková
  • 28.09.2022

Welcome Days poprvé s mezinárodním Buddy týmem

Před začátkem každého semestru se na fakultě konají pro zahraniční studenty tzv. Welcome Days(WD), jejichž cílem je navzájem sblížit zahraniční studenty, integrovat je do nového prostředí a seznámit je se studijními záležitostmi.
  • 22.09.2022

Free Professional Development Webinar Series for Academics

Institute for Excellence in Internationalisation (IEI) of Palacký University Olomouc is offering a FREE Fall Webinar series between September 27 and December 8 as part of IEI's efforts to promote international education, foster intercultural communication, and provide professional development opportunities to academics and staff of universities.