Setkání registrovaných sportovců programu na podporu studnetů s vyjímečnou sportovní výkonností.í

• Jiří Helešic
  • 06.10.2022
Ve dnech 3. a 5. 10. 2022 proběhlo v Opavě a Karviné setkání sportovců zapojených do projektu podpory studia sportovců s vyjímečnou sportovní výkonností. Osobně se jej účastnilo 20 studentů. Setkání bylo zaměřeno na aktuální stav řešení problematiky neúspěšnosti studia. Organizační záležitosti týkající se zařazování do stipendijního programu VSC Victoria, administrace žádostí o stipendium rektora SU a doporučení ohledně využití individuálního studijního plánu na všech součástech Slezské univerzity. Všem zůčastněným děkujeme a věříme, že budou nadále schopni úspěšně skloubit vysokoškolské studium a sportovní přípravu. Hodně zdaru.