Hovory s Pavlem Zavadilem a Janem Czudkem

 • hlavní
 • 13.12.2018
Poslední díl talkshow Hovory s... v tomto kalendářním roce, které se uskuteční ve čtvrtek 13. prosinec 2018 od 19 hodin v Klubu Art Obecního domu Opava (Ostrožná 236/46), nás zavede do světa profesionálního sportu a na církevní půdu.

Bližší informace

Datum od13.12.2018 19:00
Datum do13.12.2018 21:00
CelodenníNe

Pavel ZAVADIL:
v dubnu oslavil 40. narozeniny, přesto zažívá svou malou fotbalovou renesanci. Opět hraje nejvyšší soutěž a ukazuje, že kopat standardky nezapomněl. Muž, který strávil dlouhé roky ve Švédsku, ale hrát také v Izraeli a zastavil se v Řecku, ale také fotbalista, který v kariéře oblékl dres rivalů - SFC Opava, Baníku Ostrava a Sparty Praha. Ve Spartě se v roce 2003 podílel na mistrovském titulu.

Jan CZUDEK:
absolvent teologického konviktu v Litoměřicích a systematické teologie na UP v Olomouci se už při studiu zaobíral tématy morálními, jako je třeba registrované partnerství, člověk a lidské svědomí. Působil 4 roky jako kněz pro české krajany v USA, konkrétně v New Yorku, diecéze Brooklyn. Zabývá se také pdagogickou činností. Nyní působí jako farář v Opavě.

V sále Klubu Art se vás těší moderátor Jakub Plaskura. Vstupné je tradičně dobrovolné.


Další události

 • 27.08.

  Běh Zoo Ostrava pro luskouny

  I v roce 2021 se Slezská univerzita připojí k charitativní akci Zoo Ostrava, kterou je Běh pro luskouny. Výtěžek akce tak podpoří tato výjimečná zvířata, které mnozí vnímají jako zmenšené potomky pravěkých ještěrů. Přiložíš i ty nohu k dílu a pomůžeš luskouny zachránit?

 • 09.04.

  Mezinárodní konference českých, slovenských a polských vysokých škol se studijním oborem fotografie

  Předpokládaná účast asi 100 pedagogů a studentů vysokých škol.

 • 03.03.

  Festival Na cestě 14

  Festival Na cestě, který pořádají studenti oboru Kulturní dramaturgie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě.

 • 26.01.

  Den otevřených dveří

  Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 26. ledna 2021.

 • 12.12.

  Nové centrum Pro Lingua se představuje II.

  Přijďte se s novým centrem Pro Lingua seznámit do univerzitního návštěvnického centra, které sídlí v prvním patře OC Breda & Weinstein a strávit dny plné her, kvízů a zábavných soutěží. Akce se uskuteční, pokud to epidemická situace dovolí.

 • 11.12.

  Nové centrum Pro Lingua se představuje

  Přijďte se s novým centrem Pro Lingua seznámit do univerzitního návštěvnického centra, které sídlí v prvním patře OC Breda & Weinstein a strávit dny plné her, kvízů a zábavných soutěží. Akce se uskuteční, pokud to epidemická situace dovolí.

 • 08.12.

  Slezské kulinární reminiscence

  Experimentální a edukativní workshop, který proběhne z důvodu protiepidemilogických opatření online.

 • 27.11.

  Noc vědců 2020 (letos pouze online!)

  Zveme vás na celorepublikovou vědecko-popularizační akci, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. Objevte vědu, která nekončí soumrakem! Tématem letošního ročníku je ČLOVĚK A ROBOT. Noc vědců ve městě Opava pro malé i velké objevitele připravuje Slezská univerzita. Návštěvníci si za obvyklých okolností hrají, poznávají, zkoušejí a snaží se pochopit a objevovat tento fascinující svět. S ohledem na vývoj epidemiologických opatření nebude, oproti loňskému roku, možná osobní návštěva v budovách univerzity! Letošní ročník se poprvé uskuteční kompletně online!

Všechny události