Zrušeno: Gaudeamus Roadshow Ostrava

 • hlavní
 • 14.10.2020
Plánovaná podzimní série „Gaudeamus Roadshow Česko 2020“ po šesti krajských městech ČR byla z rozhodnutí organizátora, na základě Krizového opatření Vlády České republiky, k termínu 1. 10. 2020 zrušena. Je nám to velice líto! Příprava na setkání se středoškoláky nás stála spoustu práce, ale i tento alternativní koncept veletrhu, jako náhrada za již dříve zrušený klasický a známý veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus, konaný pravidelně na výstavišti Veletrhy Brno, se nakonec neuskuteční.

Bližší informace

Datum od14.10.2020 09:00
Datum do14.10.2020 15:00
CelodenníNe

My se ale nevzdáváme! Pracujeme na tom, abychom s vámi byli v kontaktu i jinak! Připravujeme on-line vydání našeho skvělého SUper magazínu, ve kterém se dozvíte vše potřebné, co bychom vám o Slezské univerzitě a možnostech studia na ní původně předali osobně! Vše se dozvíte v nejbližší době. Sledujte náš facebook nebo aktuality na hlavní stránce univerzity!


Další události

 • 27.08.

  Běh Zoo Ostrava pro luskouny

  I v roce 2021 se Slezská univerzita připojí k charitativní akci Zoo Ostrava, kterou je Běh pro luskouny. Výtěžek akce tak podpoří tato výjimečná zvířata, které mnozí vnímají jako zmenšené potomky pravěkých ještěrů. Přiložíš i ty nohu k dílu a pomůžeš luskouny zachránit?

 • 09.04.

  Mezinárodní konference českých, slovenských a polských vysokých škol se studijním oborem fotografie

  Předpokládaná účast asi 100 pedagogů a studentů vysokých škol.

 • 27.11.

  Noc vědců 2020 / Člověk a robot

  Zveme vás na tajemná noční setkání s vědou a jejími krásami v prostorech budov naší univerzity i mimo ně ...tentokrát s podtitulem Člověk a robot. Na setkání s vámi se těšíme v pátek 27. listopadu 2020 od 17:00 hodin. Termín byl z důvodu koronavirové pandemie a jejími důsledky raději přesunut z konce září na nový listopadový termín, a to v celé Evropě.

 • 11.11.

  Festival KDD Na cestě

  Studenti oboru Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo pořádají v listopadových dnech už 14. ročník multižánrového festivalu Na cestě v univerzitním areálu na Hauerově ulici. Činoherní divadlo, pantomima, stand up comedy, workshopy a spousta dalšího, to bude letošní festival Na cestě, který pohladí nejen duši umělce. Srdečně zvou studenti třetího ročníku.

 • 11.11.

  1. opavské historické sympozium

  Konference, která se uskuteční v budově Filozoficko-přírodovědecké fakulty na Masarykově třídě v nové seminární místnosti 11. listopadu 2020, je součástí širšího programu na kterém spolupracují opavské subjekty, k připomínce 200. výročí konání Opavského kongresu, jehož popudem k uspořádání byl revoluční vývoj v Neapoli v červenci roku 1820. Půjde především o odbornou debatu historiků a vzájemnou výměnu informací. Upozorňujeme, že jazykem konference bude angličtina. Vystoupí historici z Prahy, Brna, Opavy a v rámci mezinárodní spolupráce rovněž odborníci z Rakouska, Francie či Itálie. K tomuto kongresu vyjde v následujícím roce také sborník v anglické mutaci, který bude určen odborné veřejnosti.

 • 05.11.

  OpenSource řešení v sítích 2020 - Cyber Security

  Zveme všechny zájemce na 6. ročník konference OpenSource řešení v sítích 2020, která se koná ve čtvrtek 5. listopadu 2020 v Aule Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.

 • 02.11.

  Týden vědy a techniky

  V rámci TVT proběhne v učebně R2 v budově Na Rybníčku 1 přednáška Mgr. Zuzany Roth, Ph.D. na téma "Chaos v matematice".

 • 02.11.

  Týden vědy a techniky AV ČR na SU

  I letos se k největšímu vědeckému festivalu v České republice připojí některé ústavy Slezské univerzity v Opavě. Týden vědy a techniky AV ČR se plánuje v termínu od 2. do 8. listopadu 2020. Sledujte naše web stránky, na kterých postupně zveřejníme bližší informace k akci.

 • 23.10.

  Zrušeno: Slezská univerzita součástí Opavského vinného trhu

  V pátek 23. října 2020 se v opavském obchodním centru Breda & Weinstein uskuteční sedmý ročník akce Opavský vinný trh. V tento den budete mít možnost od 16 do 21:30 hodin ochutnat kvalitní moravská, česká a tentokrát i zahraniční vína. Vinný trh se bude konat v podlaží 0. Zde také najdete stánek Slezské univerzity.

Všechny události