Mezinárodní konference českých, slovenských a polských vysokých škol se studijním oborem fotografie

 • hlavní
 • 09.04.2021
Předpokládaná účast asi 100 pedagogů a studentů vysokých škol.

Bližší informace

Datum od09.04.2021 08:00
Datum do09.04.2021 20:00
CelodenníNe

Další události

 • 05.10.

  Opavský páv

  Mezinárodní festival studentských filmů, který spojuje prezentaci toho nejlepšího, co v oblasti krátkometrážního studentského filmu v daném kalendářním období vzniklo, a vzdělávaní v oblasti audiovizuální tvorby.

 • 27.08.

  Běh Zoo Ostrava pro luskouny

  I v roce 2021 se Slezská univerzita připojí k charitativní akci Zoo Ostrava, kterou je Běh pro luskouny. Výtěžek akce tak podpoří tato výjimečná zvířata, které mnozí vnímají jako zmenšené potomky pravěkých ještěrů. Přiložíš i ty nohu k dílu a pomůžeš luskouny zachránit?

 • 13.05.

  Mezinárodní vědecká konference Územní samospráva jako forma veřejné moci

  Ústav veřejné správy a sociální politiky připravuje na 13. května 2021 mezinárodní konferenci pod záštitou děkana Fakulty veřejných politik v Opavě prof. PhDr. Rudolfa Žáčka, Dr.

 • 10.04.

  Den otevřených dveří II.

  Termín přesunut. Živý stream z fakulty.

 • 26.03.

  Básnické čtení – poezie žije!

  Ve spolupráci s opavským básníkem Ondřejem Hložkem (absolvent Slezské univerzity) připravila Opavská kulturní organizace setkání s místními básníky a jejich tvorbou. V rámci on-line recitace autorské poezie z Klubu Art se můžete těšit na verše Petra Hrušky, Ivana Motýla, Vladany Fuchs, Petra Ligockého, Jakuba Chrobáka, nebo Radka Touše z jejich nejnovějších sbírek. In memoriam zazní texty Víta Adamuse a Güntera Motýla.

 • 25.03.

  Workshop o možnostech studia v zahraničí pro ÚCJ

  Rádi byste studovali v cizině, ale nevíte kam vyrazit? Přihlaste se na informační workshop o možnostech studia v zahraničí, pořádaný speciálně pro Ústav cizích jazyků.

 • 24.03.

  Literární čtení s Natálií Janyškovou

  Literární čtení Natálie Janyškové proběhne ve středu 24. března 2021. Kvůli covidové situaci se akce bude konat online. Stream bude přenášen z opavského Klubu Art od 18 hodin. Mladá herečka a studentka Slezské univerzity přednese ukázky z její oblíbené knihy Pláň Tortilla. „Těšit se můžete na úsměvný příběh plný vína a pěti kamarádů z prosluněného pobřežního městečka,“ říká Natálie Janyšková (zdroj: Region Opavsko, datum vydání 2. 3. 2021).

 • 24.03.

  Tomáš Sedláček - Ekonomie dobra a zla

  V březnovém dílu oblíbeného cyklu Moderní výzvy lidstva, který připravuje tradičně Mendelovo gymnázium s Fakultou veřejných politik v Opavě, přivítáme známého ekonoma PhDr. Tomáše Sedláčka, Ph.D.

 • 22.03.

  Pozvánka na online Workshop

  "Zahraniční mobility ERASMUS+ na Ústavu historických věd.

 • 16.03.

  Workshop o možnostech studia v zahraničí pro ÚLGat

  Rádi byste studovali v cizině, ale nevíte kam vyrazit? Přihlaste se na informační workshop o možnostech studijních pobytů či pracovních stáží v zahraničí, pořádaný speciálně pro Ústav lázeňství, gastronomie a turismu.

 • 12.03.

  Literárněvědná konference k 130. výročí narození Vladislava Vančury

  Dne 12. března od 9 hodin se koná konference s názvem Vladislav Vančura v literárním kontextu 20. století. V diskusi vystoupí od 13:45 hod. se svým příspěvkem „Vladislav Vančura kritik v počátcích české radikální kritiky“ také Mgr. Martin Tichý, Ph.D., vedoucí Ústavu bohemistiky a knihovnictví Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě. Literárněvědnou konferenci plně v online v prostředí komunikační platformy MS Teams pořádá Katedra českého jazyka a literatury Masarykovy univerzity.

 • 11.03.

  International Masterclasses

  Dne 11.3.2021 od 8:30 spolupořádá Fyzikální ústav v Opavě akci International Masterclasses. Zapojit se mohou všichni studenti středních škol a vyzkoušet si tak práci částicových fyziků alespoň jeden den. V datech z experimentu na LHC v CERNu se pokusí objevit i nové, exotické, částice.

 • 10.03.

  Studentské výjezdy v rámci programu Erasmus+

  Workshop proběhne ve středu 10. března 2021 od 13:30 do 15:00 hod. prostřednictvím MS Teams.

 • 10.03.

  Finanční řízení v nestátních neziskových organizacích v kostce

  Pro zájemce je připraven cyklus dvou interaktivních přednášek z oblasti finančního řízení nestátních neziskových organizací. Přednášky budou probíhat 10. 3. a 17. 3. v MS Teams.

 • 03.03.

  Strategické řízení v nestátních neziskových organizacích v kostce

  Pro zájemce je připraven cyklus tří interaktivních přednášek z oblasti strategického řízení nestátních neziskových organizací. Přednášky budou probíhat 3. 3, 17. 3. a 31. 3. v MS Teams.

Všechny události