Společně pro úsměv po druhé/Tichá aukce Opavského Majálesu

 • hlavní
 • 10.05.2019
Určitě si pamatujete na benefiční koncert pro Natálku Kotasovou, který nesl název Společně pro úsměv, a právě na tento koncert jsme se rozhodli letos navázat! Tentokrát můžete pomoci i Vy!

Bližší informace

Datum od10.05.2019 16:00
Datum do10.05.2019 20:00
CelodenníNe

A o co se jedná?
V Klubu Art se můžete od 14:30 těšit na výstavu děl a výtvorů dětí ze základních a středních škol v Opavě. Budete si je moci prohlédnout a v případě, že se Vám bude některé moc líbit můžete si jej zakoupit. Ale určitě nebude jediný zájemce! Proto si u vstupu vyzvedněte speciální kartičku díky, které si vydražíte právě to své zamilované dílo! Vyplněnou kartičku vhodíte do zabezpečené urny do 17:00 hod. Na kartičku vyplníte jen své jméno, příjmení, vámi navrhovanou částku a číslo díla, které jste si vybrali.
Pak už jen nezbývá než chvíli vyčkat na vyhlášení "výherců" jednotlivých děl! :-) Poté se stačí přihlásit u krásných pořadatelek akce, převzít si dílo a předat penízky!

Celý výtěžek akce poputuje neziskovým organizacím Elim Opava, o.p.s. a Asociaci rodičů dětí s dětskou mozkovou obrnou a přidruženými neurologickými onemocněními. Částka bude rozdělena rovným dílem. :-)

Celkový výtěžek z akce bude slavnostně vyhlášen na Open Air festivalu, a to 11. května v Městských sadech. Samozřejmě, že informace se objeví i zde!

Děkujeme za podporu a budeme se na Vás těšit!

Zapojené základní a střední školy:
+ ZŠ TG Masaryka Opava
+ Střední škola průmyslová a umělecká Opava
+ Mendelovo gymnázium
+ ZŠ Ilji Hurníka


Další události

 • 27.08.

  Běh Zoo Ostrava pro luskouny

  I v roce 2021 se Slezská univerzita připojí k charitativní akci Zoo Ostrava, kterou je Běh pro luskouny. Výtěžek akce tak podpoří tato výjimečná zvířata, které mnozí vnímají jako zmenšené potomky pravěkých ještěrů. Přiložíš i ty nohu k dílu a pomůžeš luskouny zachránit?

 • 09.04.

  Mezinárodní konference českých, slovenských a polských vysokých škol se studijním oborem fotografie

  Předpokládaná účast asi 100 pedagogů a studentů vysokých škol.

 • 03.03.

  Festival Na cestě 14

  Festival Na cestě, který pořádají studenti oboru Kulturní dramaturgie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě.

 • 26.01.

  Den otevřených dveří

  Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 26. ledna 2021.

 • 12.12.

  Nové centrum Pro Lingua se představuje II.

  Přijďte se s novým centrem Pro Lingua seznámit do univerzitního návštěvnického centra, které sídlí v prvním patře OC Breda & Weinstein a strávit dny plné her, kvízů a zábavných soutěží. Akce se uskuteční, pokud to epidemická situace dovolí.

 • 11.12.

  Nové centrum Pro Lingua se představuje

  Přijďte se s novým centrem Pro Lingua seznámit do univerzitního návštěvnického centra, které sídlí v prvním patře OC Breda & Weinstein a strávit dny plné her, kvízů a zábavných soutěží. Akce se uskuteční, pokud to epidemická situace dovolí.

 • 08.12.

  Slezské kulinární reminiscence

  Experimentální a edukativní workshop, který proběhne z důvodu protiepidemilogických opatření online.

 • 27.11.

  Noc vědců 2020 (letos pouze online!)

  Zveme vás na celorepublikovou vědecko-popularizační akci, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. Objevte vědu, která nekončí soumrakem! Tématem letošního ročníku je ČLOVĚK A ROBOT. Noc vědců ve městě Opava pro malé i velké objevitele připravuje Slezská univerzita. Návštěvníci si za obvyklých okolností hrají, poznávají, zkoušejí a snaží se pochopit a objevovat tento fascinující svět. S ohledem na vývoj epidemiologických opatření nebude, oproti loňskému roku, možná osobní návštěva v budovách univerzity! Letošní ročník se poprvé uskuteční kompletně online!

 • 25.11.

  Digitální marketing

  Zveme studenty na online přednášku, která se uskuteční 25. listopadu 2020.

 • 24.11.

  Setkání studentů SU OPF a Politechniky Rzeszowskiej

  Vyzkoušej si prezentaci v angličtině a získej 2.000Kč. Akce probíhá ONLINE v MS Teams.

Všechny události