Nový obrázek
Zapojte se do soutěže SUchej únor: SUšte s rektorem!

Celý měsíc bez alkoholu. Pro někoho samozřejmost, pro jiného velká výzva! A jak jste na tom vy? Dokážete si po dobu jednoho měsíce odpustit sklenici oblíbeného zlatavého moku, vína či panáka tvrdého alkoholu? Pojďte zkusit udělat něco pro své zdraví a zapojte se do akce SUchej únor: SUšte s rektorem! Slezská univerzita se již podruhé připojila k celostátní zdravotně-osvětové kampani Suchej únor a pro své studenty, absolventy a zaměstnance připravila soutěž, ve které si můžete vyzkoušet, jaké je to žít zdravě po dobu jednoho měsíce bez alkoholu. I v letošním roce se stal hlavní tváří bezalkoholové výzvy rektor Slezské univerzity doc. Ing. Pavel Tuleja, PhD., který říká: „Strávit měsíc bez alkoholu – nebo i delší období, kdyby na to přišlo – pro mne osobně žádným problémem není. Ale protože vím, že závislost a sklony k ní bývají často podceňovány, pokládám Suchej únor za perfektní příležitost pro každého, kdo si stejně jako já myslí, že měsíc bez alkoholu pro něj nebude problémem, aby si toto „suché“ období vyzkoušel. Možná se o sobě něco dozví." Speciální videopozvánku na Suchej únor: SUšte s rektorem můžete zhlédnout na této stránce.


Pravidla soutěže:
Propagační předměty Slezské univerzity - powerbanka a velký outdoorový ručník s logem SU, které můžete vyhrát v soutěži Suchej únor:SUšte s rektorem Propagační předměty Slezské univerzity - powerbanka a velký outdoorový ručník s logem SU, které můžete vyhrát v soutěži Suchej únor:SUšte s rektorem

-          Od 24. ledna máte možnost si stáhnout speciální „suchej“ kalendář, který si můžete stáhnout na této stránce.

-          Kalendář umístěte na viditelné místo a každý den zaškrtněte křížkem den bez alkoholu.

-          Celý kalendář pravdivě vyplňte, uveďte své kontaktní údaje (jméno, email) a podepište.

-          Ofocený a podepsaný kalendář zašlete do 4. března na e-mail supr@slu.cz, připojte své kontaktní údaje (jméno, email), abyste mohli být zařazeni do slosování o propagační předměty Slezské univerzity.

-          Do slosování o zajímavé věcné ceny budou zařazeni soutěžící, kteří vydrží celý měsíc bez alkoholu.

-          Pracovníci oddělení komunikace Slezské univerzity náhodně 7. března vylosují 10 soutěžících, kteří obdrží powerbanku a ručník Slezské univerzity.

-          Záznam z losování bude uveřejněn na Facebooku Slezské univerzity.

-          Seznam výherců také zveřejníme 8. března v aktualitách na webových stránkách Slezské univerzitySpeciální "suchej" kalendář ke stažení Speciální "suchej" kalendář ke stažení