Poté, co řádně vyplníte elektronickou žádost o vydání průkazu studenta, zaměstnance nebo absolventa, bude váš studentský, zaměstnanecký nebo absolventský průkaz  zadán do systému k výrobě. V případě žádosti o výdej průkazu s některou z licencí ISIC/ITIC/ALIVE je navíc třeba bezhotovostně uhradit poplatek 180 Kč za licenci (nejpozději do 30 dnů od podání žádosti).

Doba výroby je závislá na množství zpracovávaných žádostí (období akademického roku) a neměla by překročit 5 pracovních dní.

Vyrobené průkazy v podobě identifikačních karet (IDK) budou postupně připraveny k osobnímu vyzvednutí na jednom ze dvou pracovišť Kartového centra (dle Vaší volby), kde Vám IDK vydáme, případně poradíme nebo poskytneme jakékoliv informace o IDK.

Od 23. září 2013 jsou pro Vás připravena tato pracoviště:

 

IDK Vám bude vydána osobně po předložení platného dokladu totožnosti (občanský průkaz, pas). Průkaz nelze zaslat poštou.

Z důvodu postupného podávání žádostí a tím i zadávání IDK do výroby v dávkách, nebudou k dispozici všechny najednou, ale výdej bude probíhat také postupně.

 

Žádost o výdej průkazu je možné podat pouze elektronicky:

Na těchto místech je zároveň možné sledovat stav Vaší žádosti o vydání IDK (průkazu studenta, zaměstnance nebo absolventa).

 

    Dotazy a připomínky prosím zasílejte na adresu karty (at) slu.cz.