Andrej "Pinacol" Piňák - ambasador esportu na SU

Bc. Andrej Piňák je studentem oboru Podniková ekonomika a management na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Hraní videoher bylo jeho koníčkem už od dětství, nejvíce ho fascinovaly právě multiplayerové hry, ve kterých se účastnil i nejrzůnějších turnajů. Esport jej vždy fascinoval a viděl v něm budoucnost, není proto divu, že právě Andrej našel odvahu začít s esportem na SU. Není jen hrajícím kapitánem týmu SLUníčka ve videohře League of Legends, stojí také za veškerou organizací a budováním komunity esportu na Slezské univerzitě.

Kamil "Matlick" Matula - mentor esportu na SU

Mgr. Kamil Matula působí jako akademický pracovník na Ústavu informatiky Filozoficko-přírodovědecké fakulty v Opavě. Gaming a esport jsou jeho dlouholetým koníčkem, ať už v osobní či profesní rovině, byť sám ve hraní videoher nesoutěží a raději sleduje a povzbuzuje ostatní. V současné době podporuje a pomáhá při budování komunity esportu na SU, organizaci akcí a komunikaci s veřejností. Jeho snem je vytvořit profesionální zázemí jednak pro tréninky a zápasy týmů, které Slezkou univerzitu v esportu reprezentují, jednak pro studijní a výzkumné účely tohoto fenoménu.

SLUníčka - League of Legends

Dalibor "Hubert Nespatřil" Káňa

Ahoj, já jsem Dalibor, je mi 20 let a studuji obor Bankovnictví na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Mou hlavní rolí vždy a byla a bude středová linie. Naštěstí, díky mému neochvějnému talentu, odvaze, píli a pravidlné meditaci, se svým nepřátelům nebojím postavit i na ostatních rolích.

Ondřej "thime" Michałek

Ahoj, jsem Ondra a je mi 20 let. Hraju LoLko od 1. sezóny, ale rankedy jsem začal trollit až ve 2. sezóně. Zpočtku jsem hrával topline, kvůli mému vzoru v Pavlovi "Herdynovi" Mikešovi, ale po čase jsem přesedlal na lesupána, abych nastolik pořádek ve Vyvolávačově žlebu.

Andrej "Pinacol" Piňák – kapitán týmu

Som študentom Marketingu a obchodu na Obchodně podnikateľskej fakulte v Karvinej. Eště viac ako hranie ma baví organizácia a práca s ľudmi, preto som sa rozhodol, že skúsim ešport dostať do povedomia na našej škole. Hrávám hlavne na mide, z čoho vyplýva, že môj vzor je Lee "Faker" Sang-Hyeok, ktorý už niekoľkokrát so svojim teamom vyhral majstrovstvá sveta. Obdivujem ho kvôli jeho zanietenosti pre neustále zlepšovanie sa a tvrdú prácu.

Petr "Nefryk" Slowiak

Studuji Manařeerskou informatiku na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Hry jsem začal hrát již v dětství, ale k League of Legends mě přitáhl až nový počítač, který jsem dostal na přelomu 3. sezóny. Hraji pozici Marksmana, kde v oblibě volím Vayne. Můj vzor z této pozice je bývalý profesionální hráč Jian "Uzi" Zi-Hao, který však nikdy nedosáhl na titul mistra světa, ale získal přezdívku od uznávaných hráčů – King without crown.

Karolína "Phenethylamine" Bínová

Jsem studentkou Angličtiny pro odbornou praxi na Filozoficko-přírodovědecké fakultě v Opavě. League of Legends jsem začala hrát v 5. sezóně. Zopočtáku jsem hrála Marksmana, ale později jsem přešla na roli Supporta, kterou hraji doteď. Mým oblíbeným hráčem je Jankos a z české LoL scény eSuba Addis, který je i mým osobním coachem a kamarádem.

Úspěchy týmu