• 21.10.2019
  • Staženo dne 30.10.2019

Pozvánka na seminář "Efektivní jednání a vyjednávání"

Jsi nebo neopak nejsi komunikativní? Dozvíš se, jak s tím pracovat, jak naslouchat ostatním a jak své možnosti využít ve studiu i v životě. Naučíš se číst v neverbální komunikaci. Teorii nečekej, vyzkoušíš si v praxi jak to funguje a jak se v Tobě dá krásně číst. Zjistíš, že není otázka jako otázka a i s nimi můžeš v komunikaci kouzlit. Seminář povede Ing. Jarmila Elznerová, absolventka OPF SU. 30.10.2019 v Karviné.
  • Martin Kůs
  • 02.10.2019

Další pracovní cesta zástupců Poradenského a kariérního centra Slezské univerzity v Opavě tentokrát směřovala do Švédska

Již v předchozím roce se nám podařilo navázat kontakt s Centrem pro studenty se specifickými potřebami (dále jen „SP“) na univerzitě ve švédském Malmö (Malmö Universitet), který letos v polovině srpna vyústil v osobní setkání. Svůj okruh kolegů se nám však podařilo rozšířit i o Centrum podpory při Technické Univerzitě Blekinge (Blekinge Tekniska Högskola).
  • 04.09.2019
  • Staženo dne 18.09.2019

Pozvánka na odborný seminář pro vyučující SU

Přijměte pozvání na odborný seminář "Efektivní komunikace a metody výuky studentů se specifickými poruchami učení" jež bude realizován v rámci projektu "Rozvoj vzdělávání na Slezské univerzitě v Opavě". Seminář je veden odbornou lektorkou, speciální pedagožkou a psychoterapeutkou s mnohaletou zkušeností v dané oblasti, která je součástí odborného týmu Poradenského a kariérního centra SU.
  • 01.05.2019
  • Staženo dne 13.05.2019

Seminář "Audit"

Interaktivní seminář seznámí studenty s podstatou auditorské činnosti. 13.5.2019 od 16.25 v Aule v Karviné.
  • 01.04.2019
  • Staženo dne 18.04.2019

Seminář "Daňové úniky"

Zveme vás na seminář, který bude zaměřen na úniky DPH, podrobněji se můžete dozvědět i o karuselových podvodech. 18.4.2019 v Karviné.
  • 30.10.2018
  • Staženo dne 15.11.2018

Pozvánka na Open days Okresní hospodářské komory Opava

Přijměte pozvání na Den otevřených dveří Okresní hospodářské komory Opava a setkejte se s významnými zaměstnavateli.
  • 04.10.2018
  • Staženo dne 13.11.2018

Pozvánka na seminář "Týmová práce a vztahy na pracovišti"

Poradenské a kariérní centrum zve studenty, absolventy a všechny zájemce o tématiku týmové spolupráce a vztahů na pracovišti na seminář konaný v Karviné.
  • 04.10.2018
  • Staženo dne 16.10.2018

Pozvánka na seminář "Partnerské vztahy"

Poradenské a kariérní centrum zve studenty, absolventy a všechny zájemce o tématiku partnerských vztahů na seminář konaný v Opavě i v Karviné.